Odpowiedni makijaż do ślubu

W tym najważniejszym dniu w życiu każda panna młoda chce wyglądać perfekcyjnie. Pieczołowicie dobiera suknię, jeździ na przymiarki, dobiera dodatki. Nierzadko także umawia się na próbne makijaże czy fryzury, by dobrać tą najbardziej odpowiednią, w której będzie wyglądać wprost olśniewająco.

Bardzo ważną kwestią jest makijaż do ślubu – wyobraźmy sobie cały dzień, wieczór a nawet noc, podczas których to właśnie panna młoda skupia całą swoją uwagę na co najmniej kilkudziesięciu gościach. Tym samym makijaż musi być perfekcyjny, nie tylko odpowiednio dobrany tonacją do cery czy kolorystycznie do kreacji i dodatków, ale przede wszystkim ma wyróżniać się trwałością bowiem na poprawki najczęściej nie ma czasu.

Co więcej, makijaż do ślubu musi idealnie współgrać ze światłem – to bardzo ważne, kiedy nowożeńcy zamawiają wideofilmowanie w Warszawie czy podczas uroczystości odbywają się zdjęcia ślubne. Twarz w żadnym wypadku nie może się błyszczeć, musi być nieskazitelna nawet po wielu godzinach zabawy.

Biorąc te aspekty pod uwagę nic dziwnego, że kobiety, które za chwilę staną przed ołtarzem dokładnie dobierają ekipę, która jako zgrany zespół stworzy idealną oprawę wesela. Tutaj ważny jest każdy detal i tak samo istotna jest praca fotografa, krawcowej czy właśnie makijażystki.