Wady cateringu dietetycznego

Mimo iż catering dietetyczny pojawił się na polskim rynku kilka ładnych lat temu i cały czas zyskuje nowych zwolenników, dociera do coraz to mniejszych miast i miasteczek, posiada także swoich wrogów i osoby które są przeciwne takiemu rozwiązaniu. Nie wszyscy uważają ze to dobre i zdrowe rozwiązanie.

Wady cateringu dietetycznego

Pierwszą wadą jak nasuwa się na myśl jako pierwsza jest oczywiście cena. Jeżeli zdecydujemy się na dietę pudełkową musimy mieć świadomość tego, że za dzienny posiłek będziemy musieli zapłacić około 50 zł a czasami nawet więcej. Decydując się na catering dowożony przez cały miesiąc kwota ta może sięgnąć nawet 1500 zł. Koszt jest dość znaczący jednak biorąc pod uwagę ceny produktów w sklepach warto jest to jednak przemyśleć i przekalkulować. Dieta pudełkowa Poznań posiada w swojej ofercie poza codziennym posiłkiem również koszt dowozu, a także istotne dla wielu osób porady dietetyka. Dzięki takim konsultacjom osoby, które nie wiedzą na którą dietę powinny się zdecydować będą mogły podjąć świadomą i rozsądną decyzję. Dieta zostanie dopasowana do potrzeb ora oczekiwań klienta. Dla wielu osób cena odgrywa największą rolę, niejednokrotnie rezygnacja z cateringu uzależniona jest właśnie od kosztów. Często za 50 zł możemy przygotować cały obiad dla czteroosobowej rodziny, a zatem catering nie zawsze sprawdza się w sytuacji kiedy gospodarstwo domowe składa się z kliku osób. W przypadku singli sytuacja jest już nieco inna i to te osoby najczęściej decydują się na dietę pudełkową.

Inną wadą jaką może posiadać zdrowy catering jest to, że nie mamy wpływu na to z jakich produktów przygotowywane są posiłki. Możemy tylko zaufać firmie cateringowej, ze posiłki faktycznie zostają przygotowywane ze świeżych i dobrych produktów. Często niechęć budzi również t, że posiłki są nam dostarczane codziennie rano, zatem zjadana w późniejszych godzinach kolacja czy podwieczorek, może nie wyglądać już tak smacznie i apetycznie jak tuż przygotowaniu.

Jest jednakże recepta na wszystkie te wady wyżej wspomniany. Korzystajmy z polecanych, sprawdzonych i zaufanych cateringów dietetycznych, do których niewątpliwie zalicza się rukolacatering.pl. Sprawdź sam i dołącz do grona zadowolonych klientów 🙂