Co to są podesty ruchome?

Podesty ruchome to platforma, jaka wznosi się na wyznaczoną wysokość zastępując tym samym mało ekonomiczne rusztowania. Dzięki tego rodzaju sprzęcie możliwa jest praca nad ziemią na małych powierzchniach i na różnym terenie w krótkim czasie.

Podesty ruchome, wolnobieżne czy samojezdne pozwalają na dogodną pracę osób, które uzyskały niezbędne pozwolenie na pełnienie zawodowych obowiązków na tego rodzaju sprzęcie. W innym przypadku praca taka jest zakazana.

Podesty ruchome, takie, jakie oferowane są na przykład przez firmę Gizo świetnie sprawdzają się w branży budowlanej, reklamowej, dekoratorskiej czy montażowej. Dzięki nim możliwa jest instalacja różnego typu elementów o małych i średnich gabarytach. Podesty są dużym ułatwieniem a w długim czasie pozwalają na generowanie sporych oszczędności nie tylko czasu, ale i pieniędzy – wyobraźmy sobie jak długo trwałoby rozstawianie tradycyjnego rusztowania i jakie pokłady finansowe musiałyby zostać w tym celu zużyte. Co więcej, podesty ruchome zajmują niewielką powierzchnię, dzięki czemu nie zaburzają planu pracy na terenie budowy, nie przeszkadzają także w normalnym funkcjonowaniu otoczenia – nie są żadną przeszkodą dla innych pracowników czy przechodniów.